Absolutely Mammoth - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze na pětiválcový slot Absolutely Mammoth

Výherní automat Absolutely Mammoth se řadí mezi moderní online výherní automaty se symboly zvířat. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly a dokonce výhry i násobí. Když se vám na herním poli zastaví 3x symbol Scatter, získáváte 1x výši vaší sázky a k tomu ještě 8 Free spinů. Jde o slot s pěti válci a čtyřmi hracími řadami, které nabízejí 1024 výherních linií. Minimální sázka je 6 Kč a maximum je 600 Kč. 

Absolutely Mammoth Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 1024
Počet válců 5
Počet řad 4
RTP 96 %
Min. sázka 6 Kč
Max. sázka 600 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil, Aplikace
Téma Zvířata, Arktický
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Automatická hra

Jak se hraje automat Absolutely Mammoth?

Z vysoké výhry se na automatu Absolutely Mammoth můžete radovat také díky symbolům Wild a Scatter. Absolutely Mammoth je moderním online výherním automatem s možností sázky až do výše 600 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Na online slotu Absolutely Mammoth je pět válců a čtyři herní řady, které nabízejí až 1024 výherních kombinací.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Absolutely Mammoth

Absolutely-Mammoth-uvodni

Online slot Absolutely Mammoth od vývojáře Playtech je opravdu ohromující. Přináší hráčům zážitky z doby ledové s vysokou kvalitou grafiky a výborně navrženými symboly. Automat nabízí skvělé funkce, jako jsou wild symboly, multiplikátory a spiny zdarma, které hráčům umožňují značně zvýšení svých výher. Navíc je hra Absolutely Mammoth přístupná na jakémkoliv zařízení, ať už jste na počítači, tabletu nebo mobilu. Výherní automat Absolutely Mammoth od Playtech poskytuje jedinečný herní zážitek s masivními výhrami.

Hrát