Blue Wizard - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Výherní automat Blue Wizard – recenze

Blue Wizard je vzrušující online výherní automat, který Vás zavede do magického světa čaroděje. S nádhernou grafikou a kouzelnými funkcemi jako jsou volná otočení, tajemné symboly a multiplikátory, nabízí tato hra nejen skvělou zábavu, ale i šanci na fantastické výhry. Vydejte se na dobrodružství plné magie a objevte kouzlo Blue Wizard!

Blue Wizard Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 30
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 97 %
Min. sázka 3 Kč
Max. sázka 150 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Fantasy
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Scatter, Jackpot, Automatická hra

Ovládání a hra na automatu Blue Wizard

Hra Blue Wizard od Playtech má 5 válců a 30 výherních linií. K výhrám se používají symboly jako sovy, knihy a lektvary. Modrý čaroděj je wild symbol nahrazující všechny ostatní kromě scatteru (sova), který spouští volné otočky. Symbol krystalu (scatter) aktivuje bonusové hry s násobiteli až x50. Nastavení sázek a otoček provedete tlačítky „+“ a „-“, automatická hra se spouští tlačítkem "AutoSpin". Hra končí tlačítkem „Stop“.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Blue Wizard

Blue-Wizard-uvodni

Blue Wizard od Playtech je fascinující online slot, který přináší magický svět plný kouzel a tajemství. S kvalitní grafikou, propracovanými animacemi a vzrušujícími bonusy nabízí Blue Wizard nejen zábavu, ale také šanci na velké výhry. Skvělá volba pro milovníky magických témat a napínavého hraní.

Hrát