Cat Queen - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Výherní automat Cat Queen – recenze

Cat Queen je pohlcující online automat, který vás zavede do tajemného světa starověkého Egypta. Hrajte společně s mocnou královnou koček, objevujte skryté poklady a užívejte si fascinující grafiku. S množstvím bonusových funkcí a vzrušujících výherních kombinací nabízí Cat Queen nezapomenutelný herní zážitek plný dobrodružství a nečekaných odměn.

Cat Queen Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 40
Počet válců 5
Počet řad 4
RTP 94 %
Min. sázka 0,1 Kč
Max. sázka 80 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil, Aplikace
Téma Egypt
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Automatická hra

Ovládání a hra na automatu Cat Queen

Hrací automat Cat Queen od poskytovatele Playtech se hraje na 5 válcích se 40 výherními liniemi. K výhře potřebujete minimálně tři stejné symboly na aktivní linii zleva doprava. Symboly Wild nahrazují ostatní symboly kromě Scatter. Klikněte na tlačítko 'Spin' pro roztočení válců. Použijte tlačítka '+' a '-' k nastavení sázky. Tři nebo více Scatter symbolů aktivují bonusová kola free spins.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Cat Queen

Cat-Queen-uvodni

Cat Queen od Playtech je fascinující online automat, který vás pohltí svým egyptským tématem a bohatou grafikou. Hra nabízí štědré bonusy a otočení zdarma, které zvyšují šance na velké výhry. Milovníci starověkého Egypta budou nadšeni autentickým zvukovým doprovodem a vizuálním zpracováním.

Hrát