Eye of Anubis - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze na osmiválcový slot Eye of Anubis

Moderní online sloty reprezentuje automat Eye of Anubis, který vás pobaví v tématu s diamantovými symboly. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Výše výhry se může ještě zvýšit a to Respinem zdarma, který následuje každou výhru. Hrací automat Eye of Anubis nabídne osm válců a na nich osm řad které dohromady poskytnou až mnoho shlukových výherních linií. Minimálně je možné vsadit 3 Kč a maximálně až 600 Kč.

Eye of Anubis Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Počet válců 8
Počet řad 8
RTP 96 %
Min. sázka 3 Kč
Max. sázka 600 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil, Aplikace
Téma Diamanty
Speciální vlastnosti Respiny, Wild, Automatická hra

Hraní online výherního automatu Eye of Anubis

Z vysoké výhry se na automatu Eye of Anubis můžete radovat také díky symbolu Wild. Na moderním výherním automatu Eye of Anubis si můžete spustit auto-spin a vsadit od 3 Kč až do 600 Kč na jednu otočku. Osm válců v kombinaci s osmi řadami poskytnou až mnoho shlukových výherních možností.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Eye of Anubis

Eye-of-Anubis-uvodni

Eye of Anubis od společnosti Playtech je online automat, který hráče zaujme především svým egyptským tématem, úchvatnou grafikou a vynikajícími bonusovými funkcemi. Každý detail hry je promyšlený do posledního detailu a celková atmosféra hry je naprosto fascinující. Hra nabízí několik speciálních funkcí, jako jsou Wild a Scatter symboly, což přidává na vzrušení a zvyšuje šance na výhru. Jistě oceníte také možnost hry na mobilních zařízeních. Playtech s Eye of Anubis udělal skvělou práci a je to rozhodně stojí za vyzkoušení.

Hrát