Flaming Bars - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze na pětiválcový slot Flaming Bars

Flaming Bars je vzrušující online slotová hra s ohnivým tématem, která přináší klasický styl automatů na novou úroveň. Těšte se na ohnivé symboly BAR, plameny a žhavé kombinace s možností velkých výher. S nejlepší grafikou a dynamickým zvukovým doprovodem nabízí Flaming Bars nezapomenutelný herní zážitek, který vás bude hřát u srdce každým spinem!

Flaming Bars Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 5
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 93 %
Min. sázka 1,5 Kč
Max. sázka 750 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Ovoce
Speciální vlastnosti Wild, Automatická hra

Ovládání online slotu Flaming Bars

Hra Flaming Bars od Playtech obsahuje 5 válců a 20 výherních řad. K výhře potřebujete poskládat symboly ve výherních liniích zleva doprava. Použijte tlačítko "Spin" pro roztočení válců. Symbol "Wild" nahrazuje ostatní symboly a pomáhá tvořit výherní kombinace. Scatter symboly spouští speciální funkce jako Free Spins. Vyberte si sázku pomocí tlačítek "+" a "-" pro nastavení úrovně sázky a počet výherních řad.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Flaming Bars

Flaming-Bars-uvodni

Flaming Bars od Playtech nabízí klasickou atmosféru automaty s moderními prvky. Hra zaujme svým žhavým designem a šancí na velké výhry díky bonusovým funkcím. Jednoduché ovládání a plynulý chod z ní dělají ideální volbu pro milovníky online slotů.

Hrát