Popis pětiválcového slotu Flux

Zažijte futuristický zážitek s online výherním automatem Flux, který vás vtáhne do světa zářících symbolů a vesmírných výher. Vyzkoušejte svůj štěstí s inovativními herními mechanismy, volnými otočeními a vzrušujícími bonusovými koly. Flux nabízí unikátní atmosféru a šanci na výhry z jiné dimenze. Připravte se na dobrodružství naplněné světelnými efekty a fascinující grafikou!

Flux Informace o hře
Výrobce Thunderkick
Typ Výherní automat
Výherní linie 15
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 96 %
Min. sázka 2,5 Kč
Max. sázka 185 Kč
Max. výhra 473 970 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Diamanty
Speciální vlastnosti Wild, Automatická hra

Flux, jak ovládat?

Flux od Thunderkick je online výherní automat s 5 válci a 15 pevnými výherními liniemi. Klikněte na tlačítko 'Spin' pro zahájení hry a na 'Auto Play' pro automatické otáčení válců. Symboly se vyhrávají za 3 nebo více shodných symbolů na výherní linii zleva doprava. Divoký symbol nahrazuje jakýkoli jiný symbol kromě Scatter symbolu, který aktivuje bonusová otočení zdarma při zobrazení 3 nebo vícekrát.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Flux

Flux-uvodni

Flux od Thunderkick je fascinující online slot s unikátním vesmírným tématem a živými vizuálními efekty. Nabízí plynulou hratelnost, multiplikátory a až 81 způsobů výhry. Bonusové funkce přidávají na vzrušení, a celkově hra poskytuje skvělou zábavu pro milovníky automatů.

Hrát