FORTUNA: LIGA - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Automat FORTUNA: LIGA – recenze online slotu

FORTUNA: LIGA je vzrušující online automat, který vás zve na fotbalové dobrodružství ve virtuálním stadionu Fortuna ligy. Užijte si dynamickou grafiku, autentické zvukové efekty a šanci vyhrát skvělé ceny. Prožijte atmosféru zápasu každým roztočením válců a staňte se šampionem! Připravte se na neuvěřitelný herní zážitek, který vás udrží v napětí až do poslední minuty.

FORTUNA: LIGA Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 20
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 94 %
Min. sázka 0,2 Kč
Max. sázka 20 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Sport
Speciální vlastnosti Wild, Automatická hra

Ovládání a hra na slotu FORTUNA: LIGA

Pro hraní FORTUNA: LIGA od Playtech nastavte sázku pomocí tlačítek (+/-) a stiskněte „Spin“ pro roztočení válců. Vyhrajte kombinacemi symbolů umístěných zleva doprava. Použijte tlačítko „Info“ pro zobrazení výplatní tabulky a pravidel hry. Symboly Wild nahrazují ostatní symboly kromě Scatter, který aktivuje bonusové volné otáčky. Výhry se zobrazují v poli „Balance“.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

FORTUNA: LIGA

FORTUNA-LIGA-uvodni

FORTUNA: LIGA od Playtechu je skvělá online slotová hra, která vyniká autentickou atmosférou fotbalové ligy a bohatou grafikou. Díky četným bonusovým funkcím a možnostem výher připravuje hráčům napínavý zážitek. Doporučuji každému fanouškovi fotbalu a online her.

Hrát