Gods of Rock! - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze a zkušenosti s hrou na automatu Gods of Rock!

Objevte božský zážitek s online automatem "Gods of Rock!" Připravte se na epickou jízdu plnou vzrušujících bonusů, kdy rockoví bohové rozpálí kotouče svými kytarovými sóly a mocnými riffy. Vstupte do světa hudební slávy a získejte úžasné výhry v prostředí plném ohně, světel a nebeského zvuku!

Gods of Rock! Informace o hře
Výrobce Thunderkick
Typ Výherní automat
Počet válců 6
Počet řad 5
RTP 96 %
Min. sázka 2,5 Kč
Max. sázka 25 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Hudba
Speciální vlastnosti Freespiny, Respiny, Wild, Automatická hra

Jak se hraje automat Gods of Rock!?

Hra Gods of Rock! od Thunderkick má 6 válců a 4 řady. Čeká na vás až 466 způsoby výhry. Vyhráváte za shodné symboly zleva doprava. Symboly Wild nahrazují ostatní symboly kromě Scatter, které aktivují bonusová kola. Tlačítka pro ovládání zahrnují "Spin" pro spuštění válců, "Auto" pro automatické točení a "Bet" pro nastavení sázky. K dispozici je i tlačítko "Paytable" s informacemi o výplatách.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Gods of Rock!

Gods-of-Rock-uvodni

Gods of Rock! od Thunderkick nabízí strhující herní zážitek s unikátním rockovým tématem. Grafika je živá a energická, doprovázená skvělým zvukovým doprovodem. Bonusové funkce a vysoké výhry dodávají hře skvělou dynamiku. Pokud máte rádi rock a vzrušující sloty, Gods of Rock! je pro vás správnou volbou!

Hrát