Path Of Valkyrie - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Zkušenosti s pětiválcovým slotem Path Of Valkyrie

Objevte epickou výpravu v online slotové hře "Path Of Valkyrie". Zažijte mystické světy severské mytologie, kde statečná valkýra bojuje za bohatství a slávu. Tato hra nabízí ohromující grafiku, vzrušující bonusové funkce a možnost vyhrávat velké výhry. Připojte se k této nebeské cestě a objevte skryté poklady na své cestě za nesmrtelností.

Path Of Valkyrie Informace o hře
Výrobce BetInsight
Typ Výherní automat
Výherní linie 9
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 94 %
Min. sázka 1 Kč
Max. sázka 450 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Vikingové
Speciální vlastnosti Wild, Scatter, Automatická hra

Jak se hraje automat Path Of Valkyrie?

Chcete-li hrát Path Of Valkyrie od BetInsight, nastavte svou sázku pomocí tlačítek '+' a '-'. Stiskněte tlačítko 'Spin' pro roztočení válců nebo 'Auto Play' pro automatické otočky. Sledujte výherní linie a získejte výhry kombinacemi symbolů Valkyrie, meče, štítu a dalších. Scatter symboly aktivují volné otočky a Wild symboly nahrazují jiné symboly k vytvoření výherních kombinací. Výhry se počítají zleva doprava podle výplatní tabulky. Držte si palce!

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Synottip

    300 Kč za vytvoření a ověření účtu plus 100% bonus za první vklad až do 50 000 Kč a až 300 volných zatočení zdarma

    V internetovém casinu sázkové kanceláře Synottip získá každý nový hráč 500 korun za vytvoření a ověření účtu. Dále lze získat 100% bonus až do výše 50 000 Kč za první provedený vklad. Dále může každý nově příchozí získat až 300 volných zatočení zdarma.

Path Of Valkyrie

Path-Of-Valkyrie-uvodni

"Path Of Valkyrie" od BetInsight je poutavá online automatová hra s nordickou tématikou. Grafika je výborně zpracovaná a herní mechanika je intuitivní. Díky bonusovým funkcím a volným spinům je hra stále napínavá. Milovníci mytologie a kvalitních automatů si přijdou na své.

Hrát