Sunny Wild - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze na pětiválcový slot Sunny Wild

Sunny Wild je online hrací automat plný slunečního svitu a dobrodružství! S krásnou grafikou, plynulými animacemi a vzrušujícími bonusovými funkcemi, tento slot vás vtáhne do světa neuvěřitelných výher. Vyzkoušejte své štěstí a najděte divoké symboly, které vám mohou přinést skvělé odměny. Připojte se k hře Sunny Wild a zažijte nezapomenutelný herní zážitek!

Sunny Wild Informace o hře
Výrobce Tech4bet
Typ Výherní automat
Výherní linie 10
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 95 %
Min. sázka 1 Kč
Max. sázka 1 000 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil, Aplikace
Téma Ovoce
Speciální vlastnosti Wild (Slunce), Scatter (Podkova), Jackpot, Automatická hra

Hra a ovládání online automatu Sunny Wild

Hra Sunny Wild od Tech4bet se hraje na 5 válcích a 3 řadách. K výhře potřebujete vytvořit shodné symboly na některé z 20 výherních linií. Speciální symboly zahrnují Wild, který nahrazuje ostatní symboly, a Scatter, který spouští volné otočení. Sázku nastavíte tlačítky '+' a '-' a válce roztočíte tlačítkem Spin. Funkce Auto umožňuje automatické otáčení válců.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Sunny Wild

Sunny Wild uvodni

Sunny Wild od Tech4bet nabízí skvělý herní zážitek s atraktivními grafikami a vzrušujícími bonusy. Online slot je snadno hratelný a poskytuje možnost vysokých výher. Kvalitní zpracování a poutavé ztvárnění dělá z této hry ideální volbu pro fanoušky online automatů.

Hrát