The King - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Popis pětiválcového slotu The King

The King je online výherní automat plný královských pokladů a vzrušení. Prozkoumejte tajemství království s nádhernou grafickou úpravou a poutavými zvukovými efekty. Získejte šanci na velké výhry s wild symboly, scatter symboly a bonusovými hrami. Připravte se na dechberoucí dobrodružství, které vám přinese pouze The King!

The King Informace o hře
Výrobce iSoftbet
Typ Výherní automat
Výherní linie 25
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 96 %
Min. sázka 1 Kč
Max. sázka 500 Kč
Max. výhra 408 200 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Zvířata
Speciální vlastnosti Freespiny, Automatická hra

Ovládání výherního automatu The King

Hra The King od iSoftbet je online automat s 5 válci a 25 výherními liniemi. K iniciaci hry musíte nastavit sázku a stisknout tlačítko otočení. Wild symbol nahrazuje všechny symboly kromě Scatter. Tři nebo více Scatter symbolů spustí bezplatná otočení. Speciální funkce zahrnuje multiplikátory a bonusová kola. Výhry jsou vypočítávány zleva doprava dle výherních linií.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

The King

The-King-uvodni

Hra "The King" od iSoftbet je fascinující online výherní automat, který hráče vtáhne do srdce africké divočiny. Vynikající grafika, poutavé zvukové efekty a široká škála bonusových funkcí zaručují vzrušující herní zážitek. Ideální volba pro ty, kteří hledají kvalitní zábavu a šance na velké výhry.

Hrát