Zkušenosti s pětiválcovým slotem 7-Max

Seznamte se s 7-Max, nejnovějším online slotem, který nabízí vzrušující herní zážitek plný barevných symbolů a velkých výher. Tato hra přináší kombinaci klasických symbolů a moderní grafiky, která vás udrží v napětí. Hrajte 7-Max a užijte si šanci na získání skvělých jackpotů a bonusových kol. Zapojte se do hry a zažijte vzrušení z vysokých výher!

7-Max Informace o hře
Výrobce Adell
Typ Výherní automat
Výherní linie 17
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 90 - 99 %
Min. sázka 5 Kč
Max. sázka 300 Kč
Max. výhra 408 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Ovoce
Speciální vlastnosti Wild, Jackpot, Automatická hra

Jak se hraje automat 7-Max?

Chcete-li hrát 7-Max, nastavte svou sázku pomocí tlačítek "+" a "-". Stiskněte "Spin" pro roztočení válců. Výhry jsou udělovány za kombinace symbolů zleva doprava na výherních řadách. Symbol "7" je nejvyšší výherní symbol, zatímco symbol "Wild" nahrazuje všechny ostatní symboly. Tlačítko "Autoplay" vám umožní automatické roztočení válců. Vaše výhry se zobrazují v poli "Win". Hru ukončíte tlačítkem "Stop".

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Synottip

    300 Kč za vytvoření a ověření účtu plus 100% bonus za první vklad až do 50 000 Kč a až 300 volných zatočení zdarma

    V internetovém casinu sázkové kanceláře Synottip získá každý nový hráč 500 korun za vytvoření a ověření účtu. Dále lze získat 100% bonus až do výše 50 000 Kč za první provedený vklad. Dále může každý nově příchozí získat až 300 volných zatočení zdarma.

7-Max

7-Max uvodni

Hra 7-Max od poskytovatele Adell je poutavá online automatová hra, která nabízí skvělou grafiku a plynulou hratelnost. S klasickou tématikou šťastných čísel sedmičky a mnoha bonusovými funkcemi zaručuje zábavu i pro náročné hráče. Doporučuji všem fanouškům tradičních automatů s moderním nádechem.

Hrát