Roll Shift - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Výherní automat Roll Shift – recenze online automatu

Online Slot s ovocnými symboly, to je moderní online automat Roll Shift. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Jde o slot se šesti válci a čtyřmi hracími řadami, které nabízejí 100 výherních linií. Minimální sázka je 5 Kč a maximum je 1000 Kč.

Roll Shift Informace o hře
Výrobce Adell
Typ Výherní automat
Výherní linie 100
Počet válců 6
Počet řad 4
RTP 90 - 99 %
Min. sázka 5 Kč
Max. sázka 1 000 Kč
Max. výhra 224 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Ovoce
Speciální vlastnosti Wild, Jackpot, Automatická hra

Hra a ovládání online automatu Roll Shift

K velmi vysoké výhře se na automatu Roll Shift můžete dopracovat také díky symbolu Wild. Na moderním výherním automatu Roll Shift si můžete spustit auto-spin a vsadit od 5 Kč až do 1000 Kč na jednu otočku. Až 100 výherních možností nabízí online automat Roll Shift na šesti válcích a čtyřech herních řadách.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    GrandWin

    100% bonus k prvnímu vkladu až 5.000 Kč

    Plus 150 Freespinů úplně zdarma všem nově registrovaným hráčům, 50% bonus k druhému vkladu až 5.000 Kč, 25% bonus k druhému vkladu až 5.000 Kč.

Roll Shift

Roll Shift uvodni

Online slot Roll Shift od výrobce Adell je opravdu jedinečným zážitkem. S jeho pružnými animacemi, živými barvami a poutavými zvukovými efekty se hráči budou cítit jako by byli skutečně v kasinu. Roll Shift nabízí řadu výherních kombinací, které mohou hráče dokonale zaujmout a poskytnout jim hodiny zábavy. Navíc s jeho intuitivním uživatelským rozhraním a jasně definovanými pravidly je hra přístupná i pro začátečníky. Nejlepší na této hře je, že nabízí možnost hry jak pro zábavu, tak pro reálné peníze, což ocení široké spektrum hráčů.

Hrát