Crazy 7 - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze tříválcového automatu Crazy 7

Objevte nekonečnou zábavu s online výherním automatem "Crazy 7"! S jasnými a barevnými symboly, jednoduchou hratelností a šancemi na velké výhry, tento automat vás vtáhne do své bláznivé atmosféry. Každé otočení válců vás přiblíží k šťastné sedmičce. Připravte se na nečekané výhry - "Crazy 7" vám přináší skutečný herní adrenalin!

Crazy 7 Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 3
Počet válců 3
Počet řad 3
RTP 97 %
Min. sázka 3 Kč
Max. sázka 300 Kč
Max. výhra 40 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma BAR
Speciální vlastnosti Wild, Automatická hra

Jak se hraje automat Crazy 7?

Crazy 7 je online automat od společnosti Playtech. Obsahuje 3 válce a jednu výherní linii. Hrát můžete tlačítky "Spin" pro roztočení válců a "Bet" pro nastavení sázky. Výhry se počítají za tři stejné symboly na jedné výherní linii. Hra nabízí různé symboly sedmiček s různou hodnotou výher. Maximální sázka může zvýšit vaše výhry. Výplata je automaticky přidána na váš herní účet.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Crazy 7

Crazy-7-uvodni

Crazy 7 od Playtech je jednoduchý, nostalgický online slot, který přináší zpět klasickou atmosféru starých výherních automatů. S tradičními symboly a pouze jednou výherní linií je ideální pro hráče, kteří oceňují jednoduchost a rychlou hratelnost. Dobrá volba pro milovníky retro zkušeností!

Hrát