Funky Monkey - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Automat Funky Monkey – recenze online slotu

Objevte hravý svět "Funky Monkey", kde se rozzáří každý spin! Tato online automatová hra nabízí moderní grafiku, zábavné animace a skvělé výherní příležitosti. Užijte si tropickou tematiku s opicemi, banány a dalšími překvapeními. Roztočte válce a buďte součástí bláznivého dobrodružství, kde štěstí naplno zazáří!

Funky Monkey Informace o hře
Výrobce Playtech
Typ Výherní automat
Výherní linie 3
Počet válců 3
Počet řad 3
RTP 97 %
Min. sázka 0,3 Kč
Max. sázka 15 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma BAR

Hra a ovládání online slotu Funky Monkey

Chcete-li hrát Funky Monkey od Playtech, nastavte sázku pomocí tlačítek 'Bet One' či 'Bet Max'. Stisknutím 'Spin' roztočíte válce. Hra obsahuje symboly jako banány, bubny a palmy, které přinášejí různé výhry podle výherní tabulky. Symbol opičky je Wild a nahrazuje ostatní symboly. Výhry se sčítají zleva doprava. Přehled dosažených výher naleznete ve výplatní tabulce.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Funky Monkey

Funky-Monkey-uvodni

Funky Monkey od Playtech nabízí zábavnou a retro atmosféru s jednoduchým designem. Nízká volatilita a snadné ovládání jsou ideální pro začátečníky i zkušené hráče. Symboly jako banány a bonga přinášejí nostalgii, ale hra postrádá moderní bonusové funkce. Celkově příjemná, ale jednoduchá volba pro milovníky klasických slotů.

Hrát