Lucky Fortuna - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Lucky Fortuna – recenze online výherního automatu

Ponořte se do světa štěstí s online automatem "Lucky Fortuna". Tato zábavná hra nabízí lákavé bonusy, fascinující grafiku a šanci na velké výhry. Hrací pole plné mystických symbolů a vzrušujících funkcí vás vtáhne do hry. S každým spinem můžete zažít vzrušení nést si domu tu největší výhru! Nechte se unést kouzlem Fortuny a zkuste své štěstí ihned!

Lucky Fortuna Informace o hře
Výrobce Apollo
Typ Výherní automat
Výherní linie 81
Počet válců 4
Počet řad 3
RTP 85 - 99 %
Min. sázka 5 Kč
Max. sázka 1 000 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Ovoce
Speciální vlastnosti Wild, Jackpot, Automatická hra

Hra a ovládání výherního automatu Lucky Fortuna

Hra Lucky Fortuna od Apollo se hraje na 5 válcích s 3 řadami a 10 výherními liniemi. Sázky nastavíte tlačítky "+" a "-". Po stisknutí tlačítka "Spin" se válce roztočí. Vyhráváte kombinacemi stejných symbolů zleva doprava. Symboly Wild nahrazují ostatní symboly, Scatter spouští volné otočky. Výhry se řídí výplatní tabulkou a jsou automaticky připsány na účet.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Fortuna

    Bonus za první 4 vklady až do výše 50000 Kč

    Čtyři bonusy ke vkladu v hodnotě 50 000 Kč. První 100 % bonus až 5 000 Kč za první vklad. Stačí si vložit libovolnou částku od 100 Kč výše, druhý vklad v hodnotě až 10 000 Kč, další bonus až 15 000 Kč. A na samý závěr se vám odemkne královský bonus ve výši 20 000 Kč!

Lucky Fortuna

Lucky-Fortuna-uvodni

Lucky Fortuna od Apollo nabízí vzrušující herní zážitek s vysokou volatilitou a atraktivními bonusovými funkcemi. Hráče potěší kvalitní grafika a tematický zvukový doprovod. Hra přináší šanci na skvělé výhry, což ji činí ideální volbou pro milovníky automatových her.

Hrát