Zelené Dobrodružství - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Popis čtyřválcového slotu Zelené dobrodružství

Zažijte nevídané vzrušení s online slotem "Zelené Dobrodružství"! Tento pestrobarevný automat Vás zavede do světa kouzelných lesů plných skrytých pokladů a ohromí Vás svým jedinečným designem a lukrativními bonusovými funkcemi. Zapněte své štěstí a užijte si nekonečné zábavy s tímto magickým herním zážitkem!

Zelené Dobrodružství Informace o hře
Výrobce Apollo
Typ Výherní automat
Výherní linie 81
Počet válců 4
Počet řad 3
RTP 95 %
Min. sázka 5 Kč
Max. sázka 1 000 Kč
Max. výhra 320 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Ovoce
Speciální vlastnosti Multiplikátor, Wild, Jackpot, Automatická hra, Rychlé zatočení

Ovládání a hra na automatu Zelené dobrodružství

Chcete-li hrát Zelené Dobrodružství od Apollo, nastavte sázku pomocí tlačítek + a -. Stiskněte tlačítko Start ke spuštění válců. Výherní kombinace se tvoří zleva doprava. Symbol Wild nahrazuje ostatní symboly kromě Scatter. Scatter symboly aktivují bonusové otočky. Výhry se automaticky přičítají k vašemu hernímu zůstatku. Kdykoli můžete použít funkci automatického točení pomocí tlačítka Auto.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Zelené dobrodružství

Zelene-Dobrodruzstvi

Zelené Dobrodružství od Apollo nabízí hráčům poutavou grafiku a vzrušující herní zážitek. Atraktivní bonusové funkce a vysoké výhry přitahují hráče všech úrovní. Skvěle optimalizovaná hratelnost pro mobilní zařízení zajišťuje zábavu kdekoliv a kdykoliv. Doporučuji pro všechny, kteří hledají kvalitní online slot s ekologickým motivem.

Hrát