Flame Busters - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze a zkušenosti s hrou na automatu Flame Busters

Ponořte se do vzrušujícího světa s online slot hrou "Flame Busters". Tato pestrobarevná hra inspirovaná retro arkádami vás zavede do světa statečných hasičů. S ohnivými symboly, speciálními funkcemi a bohatými výhrami vás čeká nespočet adrenalinových zážitků. Připravte se na plameny a vyzkoušejte své štěstí v tomto akčním slotu plném překvapení!

Flame Busters Informace o hře
Výrobce Thunderkick
Typ Výherní automat
Výherní linie 243
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 96 %
Min. sázka 2,5 Kč
Max. sázka 75 Kč
Max. výhra 396 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Fantasy, Videohry
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Scatter, Automatická hra

Hra a ovládání online automatu Flame Busters

Flame Busters se hraje na 5 válcích s 243 výherními způsoby. Vyhráváte sestavením stejných symbolů zleva doprava. Symboly Wild nahrazují všechny ostatní symboly kromě Scatter. Získejte tři a více Scatter symbolů pro aktivaci volných zatočení. Během volných zatočení se objevují speciální Fire symboly, které proměňují nízko hodnotové symboly na vyšší hodnoty. Hru ovládáte tlačítky pro sázku, automatické hry a spuštění válců.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Flame Busters

Flame-Busters-uvodni

Flame Busters od Thunderkick nabízí retro atmosféru s pixelovou grafikou a ohnivými bonusy. Hra kombinuje jednoduchost s napínavými funkcemi, jako jsou Fire Drill a Coin Ignition zdarma. Výhernost i zábavně nostalgický styl dělají tuto slotovou hru atraktivní pro hráče hledající zábavné a inovativní možnosti. Doporučujeme pro každodenní hraní.

Hrát