Odin's Gamble - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Odin's Gamble – recenze online výherního automatu

Odin's Gamble je fascinující online automat, který Vás zavede do světa severské mytologie. Poznejte mocné bohy, epické symboly a užijte si vzrušující bonusy, které Vám přinesou bohaté odměny. Užijte si strhující grafiku a vzrušující herní zážitek přímo z pohodlí svého domova!

Odin's Gamble Informace o hře
Výrobce Thunderkick
Typ Výherní automat
Výherní linie 466
Počet válců 6
Počet řad 4
RTP 90 - 96 %
Min. sázka 2,5 Kč
Max. sázka 25 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Fantasy, Mytologie
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Automatická hra

Ovládání výherního automatu Odin's Gamble

Pro hraní online slotu Odin's Gamble od Thunderkick nastavte sázku pomocí tlačítek '+' a '-' na herním panelu. Roztočte válce stisknutím tlačítka 'Spin' a sledujte symboly stanovené pravidly, včetně wild a scatter ikon. Tři nebo více scatter symbolů aktivují bonusová kola. Funkce multiplikátorů a možnosti re-spin se aktivují náhodně během hry. Výhry jsou vypláceny podle výplatní tabulky.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Odin's Gamble

Odin's Gamble

Odin's Gamble od Thunderkick přináší hráčům fascinující zážitek s bohatou mytologickou atmosférou. Nabízí atraktivní vizuály a inovativní herní mechaniky. Skvěle navržené funkce a štědré výhry osloví jak nové, tak i zkušené hráče. Jedná se o neodolatelnou volbu pro všechny nadšence online slotů.

Hrát