Midas Golden Touch - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze online slotu Midas Golden Touch

Objevte kouzlo v online slotové hře "Midas Golden Touch"! Tato poutavá hra vás zavede do světa krále Midase, kde každý dotek promění symboly ve zlato. S pestrou grafikou, vzrušujícími bonusy a šancemi na výhry se budete cítit jako skutečný král. Ponořte se do této magické hry a zažijte nezapomenutelnou zábavu a bohatství!

Midas Golden Touch Informace o hře
Výrobce Thunderkick
Typ Výherní automat
Výherní linie 15
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 96 %
Min. sázka 2,5 Kč
Max. sázka 45 Kč
Max. výhra 458 820 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Mytologie, Řím
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Scatter, Automatická hra

Jak se hraje slot Midas Golden Touch?

Pro hraní hry Midas Golden Touch od Thunderkick zvolte sázku pomocí tlačítek plus a minus, poté stiskněte tlačítko točení. Symbol Midas je divoký a nahrazuje ostatní symboly, kromě Scatter. Tři nebo více Scatter symbolů aktivují zatočení zdarma. Výhry s Wild symboly násobí výhru až 32x. Výplatní linie jsou fixní a výhry jsou udělovány zleva doprava.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Midas Golden Touch

Midas-Golden-Touch-uvodni

Midas Golden Touch od Thunderkick je strhující online slot, který září svými bohatými grafikami a poutavou hratelností. S tématikou řecké mytologie a bonusovými funkcemi, jako jsou volné otočky a násobitele, dokáže tento automat nabídnout napínavý herní zážitek. Výherní potenciál a atraktivní vizuály činí z Midas Golden Touch skvělou volbu pro hráče.

Hrát