Jaguar Temple - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze na pětiválcový slot Jaguar Temple

Objevte tajemství starodávného chrámu ve hře online výherního automatu Jaguar Temple. Tato vzrušující hra vás zavede do srdce džungle, kde můžete naleznout vzácné poklady a speciální bonusy. Užívejte si ohromující grafiku, divoké symboly a šance na výhru s každým zatočením! Připojte se k dobrodružství a roztočte kotouče chrámu Jaguára!

Jaguar Temple Informace o hře
Výrobce Thunderkick
Typ Výherní automat
Výherní linie 20
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 96 %
Min. sázka 2,5 Kč
Max. sázka 230 Kč
Max. výhra 470 350 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Mytologie
Speciální vlastnosti Wild, Scatter

Hraní online výherního automatu Jaguar Temple

Chcete-li hrát Jaguar Temple od Thunderkick, nastavte svou sázku tlačítky "+" a "-" a stiskněte tlačítko pro spin. Hra má 5 válců a 20 výherních linií. K dosažení výhry se shodují symboly zleva doprava na výherní linii. Symboly Wild nahrazují jiné symboly a Scatter symboly aktivují bezplatná otočení. Pro výraznější výhry hledejte rozšiřující se symboly jaguára. Hodně štěstí!

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Jaguar Temple

Jaguar-Temple-uvodni

Jaguar Temple od Thunderkick je vizuálně ohromující online slot, který nabízí poutavý herní zážitek. S atraktivní grafikou a unikátními funkcemi, jako jsou expandující symboly a bonusová kola, tento slot rozhodně zabaví. Celkově je Jaguar Temple skvělou volbou pro hráče hledající kvalitní herní mechaniku a vizuální zážitek.

Hrát