Frog Grog - Hrát online zdarma!

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Online slot Frog Grog – recenze online automatu

Frog Grog je online výherní automat plný okouzlujících mystických lektvarů a kouzelnických překvapení. Putujte magickým laboratořím, kde každý spin může odhalit skryté cenu a speciální bonusy. S barevnou grafikou a jedinečnými funkcemi vás Frog Grog zcela pohltí a nabídne nezapomenutelnou herní zkušenost.

Frog Grog Informace o hře
Výrobce Thunderkick
Typ Výherní automat
Výherní linie 23
Počet válců 5
Počet řad 3
RTP 96 %
Min. sázka 2 Kč
Max. sázka 250 Kč
Max. výhra 404 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Fantasy, Magie
Speciální vlastnosti Respiny, Wild, Automatická hra

Jak se hraje slot Frog Grog?

Frog Grog od Thunderkick má 5 válců a 23 pevně daných výherních linií. Sázení se provádí tlačítky "+" a "-" pro nastavení sázky. Výhry se počítají zleva doprava. Symboly zahrnují elixíry, květiny a žáby. Žába funguje jako Wild symbol, nahrazující ostatní symboly. Funkce Mystery Game se aktivuje náhodně a umožňuje získat extra výhry. Výherní kombinace mizí a nové symboly padají na jejich místo, což může přinést další výhry.

Obrázky ze hry

Výherní automat nabízejí:

Vyberte si některé z casin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Frog Grog

Frog-Grog-uvodni

Frog Grog od Thunderkick je fascinující online slot, který zaujme svou magickou tematikou a poutavou grafikou. Hráči ocení unikátní herní mechaniky, jako jsou explodující symboly a rostoucí multiplikátory. Skvělá volba pro ty, kteří hledají vzrušení a bohaté vizuální zpracování. Doporučuji všem fanouškům inovativních automatů!

Hrát